Empty cart

No products in the cart.

ISTAW2022 etkinliğine kayıt için son günler

Tahkim alanında yetkin isimleri bir araya getirecek İstanbul Tahkim Haftası etkinliği ISTAW2022’ye günler kaldı.

10-14 Ekim tarihleri arasında Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilecek etkinliğe Enerji Uyuşmazlıkları Tahkim Merkezi (EDAC)’nin ev sahipliği yapıyor ve yaklaşık 300 kişinin katılım göstermesi bekleniyor.

Küresel çapta ilgi gören etkinlikte Birleşmiş Milletler dahil olmak üzere uluslararası tahkim merkezlerinden katılımcıların yanı sıra Exxonmobil Eski Baş Hukuk Müşaviri ve International Arbitration Group Eski Başkanı Andrew CLARKE, WilmerHale’den Danielle MORRIS, İsrail Adalet Bakanlığı Eski Başsavcı Yardımcısı Roy SCHONDORF ve Dunning Rievman & MacDonald LLP’den Damian VALLEJO gibi önemli isimler yer alacak.

Etkinlikte konuşmacı olarak da görev alan Enerji Uyuşmazlıkları Tahkim Merkezi Başkanı Süleyman Boşça, ISTAW2022 hakkında yaklaşık 9 aydır çalıştıklarını ve bu etkinliğin Türkiye’yi dünyaya tanıtmakta önemli bir rol üstlendiğini belirtti.

5 günü kapsayan bu özel etkinlikte ayrıca ISTAW Komitesi (Süleyman Boşça, Ayse Yazır, Elif Duranay, Ece Dayıoğlu ve Tuğçe Ergüden), Değer Boden sponsorluğunda kadın temsilini attırmak amacıyla dünyanın ileri gelen kadın tahkimcilerinin oluşturduğu “ArbitralWomen” ile 14 Ekim tarihinde kadınlara özel ücretsiz kahvaltı düzenliyor.

ArbitralWomen için registration@arbitralwomen.org linkinden kaydolabilir ve Ayse Yazır’ın konuşmacı olduğu kadınlar paneline katılabilirsiniz.

Top
w

Your Cart

Congrats! You get free shipping.

Cart is empty

Subtotal
€0.00
0