Empty cart

No products in the cart.

İstanbul Tahkim Haftası’nın etkinlik programı açıklandı 

İstanbul Tahkim Haftası (ISTAW) 2-6 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

Enerji Uyuşmazlıkları Tahkim Merkezi (EDAC) ve Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenen ISTAW 2023, uluslararası tahkim alanındaki eğilimler ve gelişmelere mercek tutacak.

Yerli ve yabancı hakemleri, akademisyenleri, avukatları, kurumsal hukuk danışmanlarını ve iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek tahkime dair zengin bir program sunan ISTAW, İstanbul’un tahkim merkezleri arasındaki önemini gözler önüne seriyor.

Birbirinden deneyimli konuşmacıların yer aldığı etkinlikte ana başlıklar; uluslararası tahkimin değişen manzarası, sınır ötesi uyuşmazlıkların çözümünde tahkimin rolü, tahkim hukuku ve uygulamasındaki son gelişmeler, tahkim sektörünün karşılaştığı zorluklar, Türkiye’de ve dünyada tahkimin geleceği olarak belirlendi.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı kutlamalarına özel bu yıl 2023 konuğu ağırlamayı hedefliyoruz” açıklamasında bulunan organizasyon komitesi, geniş kapsamlı paneller dışında açılış partisi, tekne turu, kapanış kokteyli gibi ek organizasyonlarla misafirlerine unutulmaz bir hafta yaşatmayı amaçlıyor. ISTAW 2023, kendi alanında Türkiye’de ilkler yaratmayı sürdürüyor.

Program içeriği ve konuşmacılara dair daha fazla bilgi ve kayıt için: https://istaw.com/

Top
w

Your Cart

Congrats! You get free shipping.

Cart is empty

Subtotal
€0.00
0